Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Farkad

Farkad Samidi

Afganas, 17 metų
Farkadas tik prieš 4 mėnesius (liepą) pabėgo iš savo gimtinės Afganistane nuo talibų teroristų. Šie siekė jį įtraukti į savo grupuotę ir priversti kariauti kartu. Pasak Farkado, Afganistane tai įprastas talibų elgesys, tad neretai 14-15 metų jaunuoliai ieško išeities bėgdami iš šalies ir ieškodami politinio prieglobsčio.
Kodėl į Lietuvą? Farkadas prisipažįsta, kad niekada anksčiau nebuvo girdėjęs apie tokią šalį. Jis sumokėjo žmogui, turinčiam ryšių ir galinčiam padėti pabėgti į Europą, ir savo paties nuostabai atsidūrė negirdėtoje šalyje.


Šiuo metu Farkadas jau jaučiasi apsipratęs Lietuvoje ir gana neblogai supranta lietuviškai, tik kol kas jam sunkiai sekasi kalbėti. Pasak vaikino, Lietuvoje gera gyventi, nes čia nėra karo, nėra tokių problemų kaip Afganistane, todėl gali jaustis saugiai ir stabiliai. Į Afganistaną jis kol kas neketina grįžti, bent jau kol neaprims karas ir neįsivyraus taika, nors ilgisi ten likusios šeimos – tėvų ir jaunesnio brolio bei sesers.
Paklaustas, kaip įsivaizduoja savo idealų gyvenimą Lietuvoje, jis ilgai nesvarstydamas sako, kad iki pilnos laimės jam užtektų darbo ir buto. „Norėčiau mokytis, norėčiau dirbti ir saugiai gyventi, bet lamingas jaučiuosi jau vien todėl, kad atvažiavau čia“, – prisipažįsta Farkadas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.