Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Mohammad

Mohammad Rauf Sakhizada

18 m., Afganistanas

Raufui likimas išbandymų nepagailėjo. Vieną dieną, kartu su dviem jaunesniais broliais grįžęs namo, rado nužudytus tėvus. Tai buvo vienas iš talibų teroristų išpuolių. Raufo dėdė brolius pasiėmė savo globon, o vyriausiajam Raufui nuo tolesnio talibų teroro padėjo pabėgti iš šalies. Taip vaikinas per Tadžikistaną, Uzbekistaną, Kazachstaną, Rusiją atsidūrė Lietuvoje. Iš pradžių mėnesį ir dvidešimt dienų praleido Pabradėje esančiame Užsieniečių registravimo centre. Gavęs prieglobsčio prašančio užsieniečio statusą Raufas atsidūrė Rukloje.


Jau tris metus gyvenantis Lietuvoje, pramokęs lietuvių kalbos, vaikinas tolesnį savo gyvenimą įsivaizduoja Vilniuje arba Kaune. Svajoja apie būstą ir darbą bei galimybę pamatyti brolius.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.