Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Ramin

Ramin Abdul Samael

17 m., Afganistanas
Raminas savo pabėgimo iš gimtinės istoriją pradeda sakiniu: „Įsimylėjau merginą“. Pasak jo, tai buvo didelė meilė, nepaisant jauno amžiaus. Vaikinas ketino vesti merginą, tačiau jos tėvas nesutiko dėl turtinės Ramino padėties ir kitų afganų kultūroje egzistuojančių vingrybių. Jaunuoliai nusprendė pabėgti iš šalies. Deja, juos pamatė ir paskundė merginos tėvui. Tėvas, sužinojęs, jog dukra santykiavo su Raminu, ją nužudė. Vaikinas, norėdamas išgelbėti savo gyvybę, pabėgo iš šalies. Teko tris mėnesius Maskvoje padirbėti kroviku. Paklaũsęs kitų žmonių patarimo, Raminas sumokėjo nepažįstamam žmogui už kelialapį į Europą. Tokiu būdu atsidūrė Lietuvoje.
Paklausus apie tolesnius planus, Raminas atskleidė norą gyventi Lietuvoje ir savo svajonę tapti dainininku bei studijuoti vokalą. Jaunuolis tikisi, jog svajonę padės įgyvendinti Lietuvos vyriausybė.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.