Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Projektas365

Ar kada pagalvojote, kaip atrodytų jūsų metai vizualiai, jei kasdien visas 365 dienas padarytumėte bent vieną nuotrauką? Kokie žmonės, kokios emocijos, kokios šalys ir peizažai juose nugultų?

KAKAKA kviečia jus stebėti ir vertinti savo naująjį projektą „365“, kuris prasidėjo sausio 1 d. ir truks visus metus. 365 dienas KAKAVOS nariai kasdien fotografuos ir viešai skelbs įdomiausias dienos nuotraukas, vienijamas vienos temos.

Projekte “365” dalyvauja 6 KAKAVOS nariai. Projektą inicijavęs Tadas savo tema pasirinko minimalizmą, kuris skatina fotografuoti įvairius objektus netikėtais rakursais ir padeda išlaisvinti vaizduotę.

Dovilė fotografuoja laiką, stebėdama kaip auga ir kasdien keičiasi kūdikis, o Violeta  su Justinu fiksuoja ypatingas kasdienos akimirkas.

Projekte dalyvauja du Donatai, kurių vienas nusprendė patyrinėti savo maisto racioną, fiksuodamas tai, ką valgo kasdien, o kitas – pamėgtus inžinierinius kūrinius.

Projektas “365” – tai ne tik vizuali 2011-ųjų metų dokumentika mūsų akimis, bet ir savotiškas išbandymas. Ar pavyks mums kasdien fotografuoti? Ar sugebėsime kiekvieną dieną atrasti kažką pozityvaus ir džiuginančio?

Kviečiame stebėti projekto “365” dalyvių akimirkas ir juos palaikyti.

Dalyvių galerijos:

Justinas

Tadas

Violeta

Donis

Dovilė

DonatasT