Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

„Garsų fotografijos“ paroda persikelia į trejas Vilniaus miesto erdves

Tiems, kurie nespėjote užsukti į „Garsų fotografijos“ parodą “Fluxus ministerijoje”, pranešame džiugą žinią: spalio-lapkričio mėnesiais parodą galėsite pamatyti net trejose skirtingose Vilniaus erdvėse.

kabiname

Pirmiausia kviečiame aplankyti “Coffee Inn”, įsikūrusį Trakų g. Užsukę į kavinukę, rasite nuotraukas iš paskutinių “Garsų fotografijos” dirbtuvių ir galėsite palyginti, kaip sekėsi “gaudyti garsus” profesionalioms fotografėms (Joanai Deltuvaitei ir Vilmai Samulionytei) ir projekte dalyvavusiems akliesiems bei silpnaregiams.

Kita “Garsų fotografijos” parodos dalis nuo spalio 15 d., Tarptautinės baltosios lazdelės dienos proga,  persikelė į Vilkpedės bendruomenės socialinių paslaugų centrą (Skroblų g. 19). Čia bus patalpintos projektų dalyvių nuotraukos iš kasdienio gyvenimo – jų laisvalaikio ir akimirkų darbe. Taip pat kadrai iš kūrybinių dirbtuvių Vilniaus ir Kauno miestuose, žvarbios, bet gerų emocijų kupinų išvykų į pajūrį bei Europos parką.

Spalio 22 – lapkričio 1 dienomis kviečiame į “Skalvijos” kino centrą, kuriame tuo pat metu vyks ketvirtasis „Nepatogaus kino“ festivalis. Kino centro erdvėje įkurdinsime įdomiausias ir labiausiai įstrigusias kūrybinių dirbtuvių akimirkas. Per šias nuotraukas galėsite susipažinti su dalyvausiais žmonėmis ir įvertinti projektą iš šalies.

Parodoje „Garsų fotografija“ pristatomi daugiau nei tris mėnesius trūkusių kūrybinių dirbtuvių Vilniuje, Kaune ir pajūryje rezultatai – virš 70 aklųjų ir silpnaregių bei kitų projekto dalyvių darytų nuotraukų, taip pat labiausiai įstrigusios projekto fotodienoraščio akimirkos.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.