Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

„In motion“ animacija: David R. Christensen „Load“

Pagridinis filmo herojus  – žmogus, gyvenantis sistemoje ir dėl sistemos. David R. Christensen puikiai atskleidžia industrinio pasaulio keliamus padarinius – nužmogėjimą, nuolatinę monotomiją, aplinkos ir paties žmogaus susvetimėjimą.  Atsakomybė šiame pasaulyje ne lydi, bet persekioja žmogų – jis tampa įkalintu, iš pirmo žvilgsnio atrodytų, savo paties pasirinktame narve. Regis, netgi vaizduojamas „išsilaisvinimas“ nebepadeda atsiriboti nuo „orveliškos“ sistemos priklausomybės ir žmogus šioje istorijoje išlieka priklausomas ir vis dar nuasmenintas.

Įspūdį palieka ne tik preciziškas autoriaus dėmesys detalėms ar puikus 3D technikos įvaldimas, bet ir sugebėjimas įžvelgti ir akcentuoti svarbiausią šiuolaikinės visuomenės problemą – savo tapatumo praradimą. Klausimas belieka tik vienas – ar vis dar galime tapti savimi?

LOAD from The Animation Workshop on Vimeo.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.