Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

“In motion” animacija: Kim Noce “Forget me not”

Kim Noce

Didžioji Britanija

Ar aplinka sugeba atimti tikėjimą iš žmogaus?

Kim Noce pasakoja apie tai, kaip maža mergaitė, turinti savo įsivaizduojamus draugus, kurie ją lydi visur ir visada, staiga yra priversta palikti juos. Pasikeitusi situacija – antrasis pasaulinis karas –  pareikalauja iš mažos mergaitės, atrodytų, nei daug, nei mažai –  savo vaikystės atsisakyti akimirksiu. Bet ar iš ties?

Tikėjimą, regis, galima išsaugoti. Mergaitės širdyje pasilikę vaikystės draugai su ja esti ir senatvėje. “Forget me not” animacija atskleidžia, kaip vaikystėje puoselėtas tikėjimas nedingsta ir negali būti pažeidžiamas aplinkos, jei, žinoma, juo tikima.

Forget Me Not from Mew Lab on Vimeo.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.