Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Savaitės muzika – Damien Rice

Damien Rice – atlikėjas ir dainų autorius iš Airijos. Muzikantas užaugo mažame miestelyje County Kildare, Celbridge, kur 1991 m. pradėjo savo muzikinę karjerą grodamas ir dainuodamas indie rock grupėje “Juniper”. Grupė darydama turą po Airiją pasirašė sėkmingą kontraktą su įrašų kompanija “Polygram”. Po kiek laiko singlai “Single of the Fortnight” ir “Weatherman” sulaukė gerų atsiliepimų. 1998 m. Damien Rice papiktina įrašų kompanijos keliami kūrybiniai reikalavimai debiutiniam albumui ir palieka grupę.

2001 m. atlikėjas savo singlu “The Blower’s Daughter” pradeda solo karjerą ir jau 2002 m. išleidžia pirmąjį albumą „O“, kuris sulaukia itin didelio populiarumo. Dainos „Volcano“ ir „Cannonbal“ buvo išrinktos Top 30-uko hitais Jungtinėje Karalystėje, o Amerikoje parduota virš 650 000 albumo kopijų. Taip pat Damien Rice su Lisa Hanningan sudarė dramatišką ir romantišką duetą, kurio dėka iškilo tokie kūriniai kaip “9 crimes”. Paprastose akustinėse tekstūrose persipina bliuzo ir folk muzikos elementai. Švelnus balso tembras užtikrintai perteikia dainų turinio emocionalumą ir svajingumą.

Be to, Damien Rice atliko daug koncertų visuomeniniu pagrindu, dalyvaudamas Burma campaign Jungtinėje Karalystėje ir Amerikoje, tokiu būdu aktyviai pasisakydamas už žmogaus teises.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.