Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Savaitės muzika – Jack Johnson

Jack Johnson folk roko muzikantas iš Amerikos. Prieš tapdamas žinomu muzikos atlikėju ir kūrėju Jack Jonhson buvo profesionalus sportininkas. Johnson kaip perspektyvus bangletininkas ir atletas pelnė ne vieną apdovanojimą. Savo muzikinius gabumus pirmą kartą patvirtino sukurdamas video klipą „Thicker Than Water“ apie banglenčių sportą, kuris buvo teigiamai įvertintas bei buvo išrinktas žurnalo “Surfer” geriausiu metų video įrašu. Jack Johnson grojama muzika primena Ben Harper stilių. Akustiniai solo kūriniai vis dėlto išsiskiria savo genialiu paprastumu. Išleisti šeši studijiniai albumai patvirtina jo kaip gitaristo ir vokalisto profesionalumą. Jack Johnson yra gavęs ne vieną Grammy, Brit, ECHO muzikinių apdovanojimų.

Taip pat Jack Johnson su savo žmona aktyviai dalyvauja labdaringoje veikloje. 2003 m, įkūrė “Kokua Hawai” fondą, o 2008 m. įkūrė ir Johnson Ohana labdaros fondą, kuris tarptautiniu lygmeniu užsiimą meno ir muzikos švietimo rėmimu.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.