Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Savaitės muzika – James Blake

James Blake Litherland, klausytojų žinomas kaip James Blake, yra elektroninės muzikos prodiuseris ir kūrėjas. Savo solinę karjerą Blake pradėjo 2009 m. Daininkas yra kilęs iš Jungtinės Karalystės, gimė Londone. Jaunas ir perspektyvus James Blake ne taip jau ir seniai iškilo muzikos pasaulyje. 2011m. išleido savo pirmą debiutinį albumą, kuris buvo apdovanotas metų Mercury Music prizu. Taip pat 2013m. jo antrasis išleistas albumas sulaukė tokio paties prizo. James Blake dar yra žinomas Harmonimix pseudonimu, kuriuo naudojasi populiarindamas savo remiksus. Negana to, James Blake buvo apdovanotas geriausio naujo atlikėjo nominacijai 56-ame kasmetiniame Grammy apdovanojimuose.

James Blake kuriama muzika priskiriama elektroninei, šokių muzikai, kuri turi tiek eksperimentinės, dubstepo, soul ir downtempo muzikos stiliaus elementų. Blake kūriniai išsiskiria švelniai melancholišku balsu, lyrišku dainavimo stiliumi ir garsiniais landšaftais. Kiekvienas kūrinys turi savitą įvadinį foną, kuris kaip preliudija nuo pirmųjų dainos garsų perkelia ir veda klausytoją jautriais muzikiniais vingiais.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.