Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Savaitės muzika – Moby

Richard Melville Hall, daugeliui žinomas Moby pseudonimu, gimė 1965 m. rugsėjo 11 d., Niujorke. Jo kūryba neatsiejama nuo elektronikos žanro, kur greta atsiranda ir jo kaip kūrėjo muzikiniai eksperimentai, erdviniai garsų intarpai. Moby dar būdamas vaikas mokėsi groti fortepijonu, klasikine ir bosine gitara bei mušti būgnais. Paauglystėje grojo gitara įvairiose pankų grupėse.
Galiausiai, 1992 m. pradėjo savo solo karjerą, kuri iki dabar tęsiasi elektronikos, ambient, techno, alternative rock, downtempo muzikos stilių sinteze. 1999 m. išleistas penktasis albumas „Play“ tris metus iš eilės buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimu bei atlikėjui atnešė komercinę šlovę, buvo parduota daugiau kaip 10 milijonų albumo kopijų.  Savo diskografijoje Moby turi 11 studijinių albumų, virš 50 singlų ir remiksų albumų.

allowfullscreen>

Taip pat nuo 1980-ųjų Moby yra veganas, užsiimantis aktyvia visuomenine veikla – gina gyvūnų teises, bendradarbiaudamas
su tokiomis organizacijomis kaip „PETA“ ir „MoveOn“. Be to Moby yra ne tik atlikėjas, muzikantas, DJ‘us ir dainų autorius, bet ir fotografas. Būdamas dešimties metų dėdės dėka susidomėjo fotografija, o 2011 m. išleido fotografijų albumą “Destroyed”, kuris pilnas kadrų iš tarptautinių muzikinių turų. Moby kaip fotografas yra surengęs apie 16 tarptautinių personalinių parodų. Apie atlikėją yra ir sukurtų filmų, vienas iš jų – „Go: A film about Moby.

Keletas nuotraukų iš “Destroyed” fotografijų albumo:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.