Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Tarptautinėje konferencijoje KAKAVA pristatys “Garsų fotografiją”

Tarp kūrybos ir vaizdo yra galybė sąveikų – tai ir kinas, ir fotografija, ir tekstas, ir mūsų vidinis montažas, asociacijos, turimos patirtys ir žinios. Į šias bei kitas sąveikas gilinsis pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tarptautinės konferencijos „Vizualumas 2011: kūrybos ir vaizdo sąveikos“ dalyviai. Ji vyks jau šį savaitgalį, balandžio 8-9 d., VGTU.

konfai

Konferencijoje dalyvaus ir KAKAVOS nariai – Toma Grinytė bei Daumantas Stumbrys kalbės apie socialią fotografiją ir pristatys mūsų projektą „Garsų fotografija“, kuri praėjusiais metais įgyvendinome kartu su aklaisiais ir silpnaregiais. Daugiau apie šį projektą galite pasiskaityti čia.

Konferencijos metu kviesime padiskutuoti, kaip suprantama meno kūriniu perduodama žinia, jeigu jo kūrėjas ir žiūrovas negali sąveikauti tuo pačiu kanalu.  Projekto „Garsų fotografija“ dalyviai – aklieji ir silpnaregiai – kūrė vaizdus, naudodamiesi garsu, o kūrybos rezultatą suvokė, tik į kūrybos procesą įsijungus žiūrovui. Kaip vaizdas/žinia, kurią siunčia toks kūrėjas, suvokiama žiūrovui? Kaip ją suvokia pats kūrėjas?

Sužinoti daugiau ir padiskutuoti šia tema Toma ir Daumantas kviečia šį penktadienį 16.45 val. VGTU patalpose (Trakų g. 1/Pylimo g. 26).

Daugiau informacijos apie konferenciją ir kitus dalyvius www.vizualumas.lt

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.