Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Nariai

Sveiki,

čia mes – KAKAVA komanda. Aktyviai domimės kultūra ir menu, ypač vizualiaisiais menais  – fotografija ir kinu.  Todėl vieną dieną nusprendėme susiburti ir įgyvendinti mums kylančias idėjas, išbandyti save netradiciniuose projektuose, kaip antai, „Garsų“ fotografija, soliaografija ir kituose.

Jei ir tau tai įdomu – laukiame papildant mūsų gretas 😉

 

Simonas Naudžius. KAKAVA.com projekto vadovas, marketingo bei reklamos specialistas. Mėgsta šachmatus ir gyvą muziką. Simonas neatsispiria pagundai ir vaikšto valandų valandas po miškus arba Vilniaus senamiesčio bromus. Ernestas Samsonas. Palaiko artimus santykius su raidėmis ir lyg avytes jas sudėlioja balto lapo apygardoje. O primerkęs vieną ar kitą akį gali nufilmuoti, sudėlioti ir apkarpyti per objektyvą matomą peizažą ar siužetą Ieva Kuzmaitė. Socialinė pedagogė, šiuo metu studijuojanti lyderystės ir pokyčių vadybos magistrą, dirba vaikų dienos centre su projektais, savanoriais bei centro laikraštuku. Ieva pasižymi maksimalizmu – dėl idėjos, kuria tiki, gali padaryti viską ir dar daugiau. Ji – punktualus žmogus, mėgstantis laiku padarytus darbus ir idėjomis degančias žmonių akis.
SimonasErnestasIeva
Danguolė Jankauskaitė. Aplinkos inžinierė, buhalterė, socialinė darbuotoja, mokymų vadovė, jaunimo darbuotoja. Danguolė – žmogus, kuris mėgsta mokytis, neatsispiria iššūkiams bei visada entuziastingai imasi naujų idėjų įgyvendinimo. Brigita Kazlauskaitė kakavinasi ties muzikos skiltimi, idėjomis, fotografija. Gyvenime – kūrybininkė, fotografė – www.asnefotografe.lt Apie save nepasakosiu.
DanguoleBrigitaKristina
KAKAVOS naujienų skilties „In motion“ redaktorė, Ryšių su visuomene koordinatorė. Studijuoja VU TSPMI Politikos mokslus, yra aktyvi Vilniaus Universiteto akademinės bendruomenės laikraščio Post Sriptum redakcijos narė. Domėjimasis fotografija bei animacija, ryžtas priimti drąsius ir netikėtus iššūkius, žvelgimas į gyvenimą pro galimybų ir tikslų siekimo akinius – savybės, kurios Justiną lydi visur, visaip ir, svarbiausia, visada.Apie save nepasakosiu.Donatas Tarasevičius. Rinkos tyrimų bei marketingo specialistas, laisvalaikiu brendantis į meno liūną, besitaškantis idėjomis, įžvalgomis ir įkyria kritika.
JustinaJorisDonatas