Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

– Dienoraštis

Garsų fotografijos fotogalerija

2010-10-22 “Garsų fotografijos” paroda pristatoma “Skalvijoje”

Spalio 22 – lapkričio 1 dienomis kviečiame į “Skalvijos” kino centrą, kuriame tuo pat metu vyks ketvirtasis „Nepatogaus kino“ festivali ir “Garsų fotografijos” paroda. Kino centre pamatysite įdomiausias ir labiausiai įstrigusias kūrybinių dirbtuvių akimirkas.

2010-10-15 Minint baltosios lazdelės dieną

Tarptautinės baltosios lazdelės dienos proga dalis “Garsų fotografijos” parodos persikelė į Vilkpedės bendruomenės socialinių paslaugų centrą (Skroblų g. 19). Čia eksponuojamos projektų dalyvių nuotraukos iš kasdienio jų gyvenimo – laisvalaikio ir akimirkų darbe, ir projekto kūrybinių dirbtuvių.

2010-10-08 Dalis “Garsų fotografijos” parodos persikelia į “Coffee Inn”

Kviečiame aplankyti “Garsų fotografijos” parodą “Coffee Inn” kavinukėje, įsikūrusioje Trakų g. Užsukę į kavinukę, rasite nuotraukas iš paskutinių “Garsų fotografijos” dirbtuvių ir galėsite palyginti, kaip sekėsi “gaudyti garsus” profesionalioms fotografėms ir projekte dalyvavusiems akliesiems bei silpnaregiams.

2010-09-01 Neregių ir silpnaregių fotoparoda

Rugsėjo 9 dieną Fluxus Ministerijoje atidaroma “Garsų fotografijos” paroda. Kviečiame visus pamatyti ir išgirsti neregių ir silpnaregių pagautus garsus. Paroda veiks iki rugsėjo 26 dienos.

2010-08-21 Projekto organizatoriai surengė “Garsų gaudymo” kūrybines dirbtuves

Savaitgalį Žeimių dvare vykusiame menų festivalyje “Ošia” projekto organizatoriai pasiūlė išbandyti garsų fotografiją. Įspūdžiai iš festivalio čia.

2010-08-15 “Garsų fotografijos” parodos reklaminis klipukas

2010-06-20 Kūrybinių dirbtuvių užbaigimas Europos parke

Sekmadienio popietę “Garsų fotografijos” dalyviai užbaigė tris mėnesius trukusias kūrybines dirbtuves Europos parke. Pasivaikščiojimas gamtoje, neįprastų skulptūrų lytėjimas ir gidės pasakojimai paliko neišdildomus įspūdžiu projekto dalyviams.

2010-06-10 Dirbtuvės su profesionaliais fotografais

Ketvirtadienį po Vilniaus senamiestį vaikščiojo ne tik neregiai ir silpnaregiai su fotoaparatais, bet ir profesionalūs fotografai užrištomis akimis. Kitokią fotografiją pirmą kartą išbandė fotografės Joana Deltuvaitė ir Vilma Samulionytė. Prie būrio “Garsų fotografijos” fotografų prisijungė ir projekto organizatoriai Donatas ir Lina, kurie taip pat bandė fotografuoti nematydami aplinkos.

2010-05-09 Projekto dalyviai aplankė Kauną

Ankstyvą sekmadienio rytą septyniolika projekto dalyvių rinkosi prie Vilniaus geležinkelio stoties ir greituoju traukiniu išvyko į Kauną. Kaune dalyvių laukė užduotis – užfiksuoti laikinosios  sostinės garsus. Kaune aplankėme neregių muziejų Soboro rūsiuose, kur neregiai ir silpnaregiai jautėsi lyg žuvys vandenyje, jie drąsiai įveikė ten įrengtas kliūtis ir ištyrinėjo aplinką, o matantiems šis labirintas tapo tikru išbadymu. Po pietų projekto dalyviai vaikščiojo po Kauno botanikos sodą, kur įrengtas neregių takas. Vakare pilni įspūdžių ir išfotografuotų foto juostelių pasukom Vilniaus link.

2010-05-08 Projekto pristatymas Druskininkuose

Gegužės 8 d. nacionalinė Europos dienos šventė buvo surengta Druskininkuose. Renginyje dalyvavo ir projektą “Garsų fotografija” pristatė KAKAVA nariai. Diana ir Dovilė kvietė šventės dalyvius užsirišti akis, pasivaikščioti po parką ir foto juostelėje užfiksuoti išgirstus garsus. Šventės įspūdžius galite pamatyti čia.

2010-05-01 JTBA mokymai projekto dalyviams

Balandžio mėnesį užbaigė 29-30 dienomis vykę mokymai “Kūrybiškai matyk – aktyviai pristatyk”, kurios organizavo JTBA, o mokymus vedė JTBA mokymų vadovų tinklo narys Marius Ulozas ir UAB “AZ COMMUNICATION” direktorė Laura Montvilaitė.

2010-04-25 Nuotraukų aptarimas

Ankstyvą sekmadienio rytą „Garsų fotografijos“ dalyviai susitiko pasidalinti įspūdžiais iš kelionės į Ventės ragą, pakalbėti apie fotografiją ir aptarti jau padarytų nuotraukų. Silpnaregių ir neregių darytos nuotraukos jau greitai pasirodys mūsų svetainėje.

2010-04-10 Projekto dalyvių išvyka į pajūrį

Šį šeštadienį „Garsų fotografijos“ dalyviai surengė išvyką į Lietuvos pajūrį. Lydimi gamtininko Jono dalyviai aplankė potvynio apsemtą Rusnės salą ir Ventės rago ornitologinę stotį. Projekto dalyviai grįžo įraudę ir sužvarbę, tačiau su šypsena veiduos. Jų laimikis – ne tik kelios dešimtys naujų nuotraukų, bet ir šviežios stintos. Daugiau įspūdžių čia.

2010-04-09 Nauji fotoaparatai

Garsų fotografijos fotoaparatų gretas papildė dar keletas naujų-senų fotoaparatų, kurie padės projekto dalyviams fiksuoti vaizdus. Taigi pristatome: milijoninė Smena M8 – pagaminta daugiausiai fotoaparato modelių pasaulyje; mistinis mėlynas fotoaparatas juostelę prasukantis pats – gera pagalba neregiams; geltonasis Lexus su 35 mm židinio nuotoliu ir žinoma didžiausios pasaulyje tautos kinų numylėtinis Holga. Ačiū Andriui už paskolintus fotoaparatus.

2010-04-07 Kurmis

Režisierės Dalios Survilaitės sukurtas filmas “Kurmis” (2002 m.) pasakoja apie netradiciškai kuriantį jauną menininką Remigijų. Jis nuo pat gimimo neregys, bet tai jam netrukdo  fotografuoti. Fotografuoti jį supančios aplinkos garsus. Jo nuotraukose užfiksuotas pasaulis šiek tiek kitoks nei mes įpratę matyti. Filmas buvo rodytas Šiaurės šalių kino festivalyje Liubeke, Vokietijoje.

2010-03-28 Verbų sekmadienis kartu su projekto dalyviais

Verbų sekmadienį vyko aklųjų ir silpnaregių choro “Vilnius” koncertas Kazimiero bažnyčioje, kuriame apsilankė didžioji dalis projekto dalyvių. Po koncerto dalinomės pirmaisiais fotografavimo įspūdžiais, keitėme prifotografuotas juosteles. Taip pat į susitikimą atvyko LRT laidos „Labas rytas“ kūrėjai, kurie darė reportažą apie projektą.

2010-03-22 Įvyko pirmosios kūrybinės dirbtuvės

Sekmadienį buvo surengtos pirmosios projekto „Garsų fotografija“ kūrybinės dirbtuvės. Jose dalyvavo regėjimo negalią turintys žmonės, pasiryžę mesti iššūkį savo negaliai. Susitikimo metu projekto dalyviai gavo pirmąsias fotografijos pamokas, galėjo palyginti įvairius lomo fotoaparatus ir išsirinkti labiausiai patinkantį, taip pat kiekvienas gavo asmeninį kuratorių. Šis ne tik konsultuos juos įvairiais techniniais klausimais ir padės pasikeisti pasibaigusią juostelę, bet ir fotografuos kartu.

2010-03-13 Tavo kelyje neregys

Gal jūs norėsite padėti neregiui, bet nedrįsite… Jūs paprasčiausiai nežinosite, kaip tai padaryti. Knygutėje “Tavo kelyje neregys” “Tavo kelyje neregys” trumpai ir vaizdžiai aprašyti patarimai, skubantiems į pagalbą tiems, kuriems tos pagalbos taip reikia. Daugiau leidinių skirtų neregiams ir juos supantiems žmonėms galite rasti čia.

2010-02-18 Fotografuojantys meninkai

Fotografai Lina ir Vytautas Michelkevičiai pakvietė diskusijai, kas tokie yra  fotografuojantys menininkai ir kokios naujos kūrybos strategijos buvo prieš ir atsirado po skaitmenizacijos.

2010-02-12 Projekto pristatymas

Projektas buvo pristatytas Lietuvos aklųjų chorui „Vilnius“. Prie projekto dar prisijungė septyni dalyviai.

2010-02-08 Projekto pristatymas

Projektas buvo pristatytas neregiams ir silpnaregiams Vilkpedės bendruomenės socialinių paslaugų centre. Prie projekto prisijungė keturi dalyviai.

2010-01-14 Nefotografas apie fotografiją

Andrius Šidlauskas save vadinantis nefotografu, projekto dalyviams pristatė savo analoginių fotoaparatų kolekciją. Jis ne tik papasakojo apie kiekvieną iš jų, bet ir pademonstravo kaip jie veikia.

2009-12-16 Kaip sukurti filmą?

Projekto dalyviai gruožio pradžioje turėjo du susitikimus su Gintaru Šepučiu, kuris išsamiai pristatė kino istoriją ir supažindino su pagrindiniais filmo kūrimo pricipais.

2009-11-30 Projekto dalyviai mokėsi fotografijos principų

Lapkričio antroje pusėje Tadas Šarūnas, žinomas Lietuvos fotografas, supažindino projekto dalyvius su fotografijos principais. Daugiausia dėmesio buvo skiriama kompozicijos subtilybėms.

2009-11-12  Įvyko pirmoji projekto “Garsų  fotografija” paskaita

Lapkričio 12 dieną Vilniuje vyko pirmoji projekto „Garsų fotografija“ paskaita, kurios metu organizacijos nariai Donatas Tarasevičius ir Tadas Pukas pristatė fotografijos principus ir atskleidė netradicinės fotografijos galimybes.

2009-09-15 Susitikimas su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga

Viešosios įstaigos „KAKAVA“ nariai susitiko su projekto partneriais – Lietuvos aklųjų sąjunga.

2009-08-17 Garsų fotografija

Viešoji įstaiga „KAKAVA“ gavo subsidiją projekto „Garsų fotografija“ įgyvendinimui. Projekto finansavimas buvo gautas pagal ES programą „Veiklus jaunimas“, kuri suteikia jauniems žmonėms neformalaus ugdymo galimybes bei finansines subsidijas jų inicijuotiems bei įgyvendinamiems projektams.