Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

– Projekto idėja

GF_logo copy(2)

Vieną gražią dieną po Vingio parką pasklidęs fotografų mėgėjų būrelis ieškojo idėjų fotografijos projektui, kurį galėtų įgyvendinti.

Kažkas pasiūlė – „Garsų fotografija“. Nuskambėjo keistai, nes šios rūšies fotografija, tarsi, paneigia pačia fotografijos esmę – stebėti ir fiksuoti tai, ką regi akis.

Tačiau taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, juk matyti galima ir kitaip – ausimis, rankomis, netgi širdimi. O kas, jei į šį projektą įtrauktume akluosius ir silpnaregius? Ką pamatyti jiems padėtų „garsų“ fotografija?

Nors idėja visiems patiko nuo pat pradžių, tačiau kiek stabdė dvejonės, ar atsiras norinčiųjų dalyvauti šiame projekte, ar jis ne pernelyg drastiškas, ar liksime suprasti, todėl kuriam laikui buvo atmesta.

Laimei, ji vis nedavė mums ramybės, o įsidrąsinus ir pasitarus su aklaisiais bei silpnaregiais, entuziaztingai buvo priimta. Taip ir gimė „Garsų fotografija“ – fotografija, kuriama pasikliaujant aplinkiniais garsais, reaguojant į akimirkos impulsą, į  nuotaiką.

Tam pasirinkome prieš 2-3 metus Lietuvoje išpopuliarėjusią lomo fotografiją, kuriai perprasti nebūtina specialių žinių. Fotografuoti galima ir nežiūrint į vaizdo ieškiklio langelį, nekeičiant techninių nustatymų.

Džiaugiamės radę bendraminčių, kurie nebijo mesti iššūkį savo negaliai, dalyvauja su mumis kūrybinėse dirbtuvėse, dalijasi įspūdžiais ir pastebėjimais, o svarbiausia – neišsemiamu optimizmu.

Tuo galėsite įsitikinti pažiūrėję mūsų kuriamą dokumentinį filmą, kurį parodysime jau šį rudenį. Tuo pačiu pakviesime apsilankyti ir parodoje, kurioje eskponuosime „Garsų fotografijos“ dalyvių nuotraukas.

garsuF galva

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.