Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

– Projekto aprašymas

Pasitelkusi šiuolaikines medijas KAKAVA mokė jaunimą, kaip būti aktyviu piliečiu, kaip įsitraukti į visuomenės gyvenimą, suvokiant savo teises ir pareigas.

Kartu su partneriais KAKAVA per tarptautinį projektą “Jaunimas už demokratiją” supažindino jaunimą su demokratijos veikimo principais ir paskatino juos aktyviau dalyvauti šalies gyvenime.

“Jaunimas už demokratiją” vyko Lietuvos ir Latvijos mokyklose. Jo metu daugiausia bus kalbama apie žmogaus teises (asmens ir nuomonės raiškos laisvė, pasirinkimo laisvė) bei jaunimo lyderystę (sprendimų priėmimas, aktyvus dalyvavimas politiniame ir socialiniame šalies gyvenime, balsavimo svarba).

Projekto metu vyko:

  1. Aktyvaus piliečio supratimą ir jaunimo vaidmenį šalies valdyme apimančios diskusijos mokyklose. Jose dalyvaus ne tik mokiniai ir projekto iniciatoriai, bet ir valdžios atstovai. Diskusijų metu bus kuriami vaizdo reportažai, kuriuos galima pasižiūrėti interneto svetainėse www.kakava.com ir www.tvweb-lv.eu
  2. Pokalbiai su ES institucijų darbuotojais jaunimui aktualiomis demokratijos suvokimo temomis.
  3. Dviejų dienų trukmės susitikimas Vilniuje su partneriais iš Latvijos. Jo metu vyko sprendimų priėmimo ES institucijose simuliacinis žaidimas, ekskursijos į Vilniaus senamiestį ir Trakus.
  4. Esė konkursas „Jaunimas už demokratiją“, kuriame galėjo dalyvauti visos Lietuvos moksleiviai.
  5. Trijų dienų kelionė į Rygą: projekto dalyviai dalinosi įspūdžiais ir pastebėjimais, aptarė gautas pamokas ir rezultatus.

Šis projektas truko visus metus iki 2011 m.  sausio.  Jis finansuojamas „Europos Bendrijos“ programos „Veiklus jaunimas“ lėšomis. Projekto partneriai – dienos centras „Nendrė“,  žiniasklaidos bendrovė „NEXT media group“ ir klubas „Maja“.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

logo_jaunimas

YOUTH_FOR_DEMOCRACY_LOGO

jaunatne_logo