Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

„Must see“ kinas: The Place Beyond the Pines (Derek Cianfrance, 2012 m.)

Kiek kartų esate gailėjęsi savo padarytų sprendimų? Kiek kartų norėjote atsukti laiką atgal ir pasirinkti kitaip?

„Gyvas epas“, „jautrus ir gražus“ – tokių komentarų sulaukusi kino juosta – Derek‘o Cianfrance kriminalinė drama, vaizduojanti žmogaus gyvenimo įvykių seka, kuri vystydamasi be priešistorės akcentuoja priežasties – pasekmės sąsajas ir leidžia suprasti patį papraščiausią, bet dažniausiai pamirštamą dėsnį gyvenime – viskas yra susiję, viskas grįžta ratu.

Motociklininkas kaskadininkas Lukas po metų laiko susitinka su savo buvusia mergina, bet vis dar esama mylimąja Romina, kuri jo ramų gyvenimą per sekunde apverčia aukštyn kojomis. Jis sužino, kad tapo tėvu, tad atsisako savo gastrolių, kad galėtų būti šalia sūnaus ir jį aprūpinti viskuo. Viskuo? Čia prasideda pagrindinė vidinė Luko drama. Jis pradeda apiplėšinėti bankus, kad galėtų susigrąžinti Rominą ir pasirūpinti sūnumi. Prioritetu Lukui tampa pinigai, kurie lengvai gaunami užaugina tik dar didesnį alkį. Nesėkmingo dvigubo apiplėšimo metu Luką nušauna policininkas.
Siužetinė linija toliau plėtojama Luko bei policininko – pagrindinių herojų atžalų kontekste. Džeisonas, Luko sūnus, išsiaiškina savo tėvo istoriją, kurią taip ilgai Luko prašymu slėpė Romina. Natūralus paauglio sprendimas yra atkeršyti su tėvo mirtimi susijusiems asmenims. Bet ar kerštas būtų teisingas ėjimas?

Frazė:
„If you ride like lightning, you will crash like thunder“ .

Rekomenduojama:
Vienatvė, atsakomybė, kaltės jausmas, neapykanta, atlaidumas – tai jausmai,  kuriais apipintas filmo siužetas. Įtraukianti istorija nepalieka abejingo klausimui kaip viskas būtų susiklostę, jei reikšmingą akimirką herojusius būtų pasielgęs kitaip.
„The Place Beyond the Pines“ – istorija verta žiurovo laiko. Verta pamatyti bet kuriam, sugebančiam suprasti potekstę. Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendes, Ray Liotta ir jų vaidyba – viskas ko reikia šiam filmui.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.