Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Donis apie projektą “365”

Varžtai, rozetės, jungtys, kabliukai ir kiti inžineriniai įrengimai. Dar vienas projekto dalyvis Donatas pasinėrė į inžinerijos ir mechanikos pasaulį, kuriame apstu netikėtumų. Inžinerinius kūrinius jis mato ne vien kaip didelius ir sudėtingus mechanizmus,  bet ir kaip originalias, kūrybiškai įgyvendintas paprastas idėjas, su kuriomis susiduriame kasdien. Daugiau jo „365“  nuotraukų galite pasižiūrėti čia.

Projektas 365 – kodėl tau tai įdomu?

Tai tarsi iššūkis, kurį norisi įveikti, kuris padeda realizuoti tam tikras idėjas ir sumanymus. Pvz.,  noriu atkreipti dėmesį į mažus inžinerinius objektus, iš pažiūros lengvai pagaminamus, tarkime, varžtą, tačiau kokybiškų varžtų gamybos technologija yra ilga ir sudėtinga. Dar noriu pailiustruoti, kad tam tikrus inžinerinius įrenginius galima panaudoti ir ne pagal paskirtį (pvz., česnako spaudiklis labai tinka lazdynų riešutų gliaudenimui). Taip pat šis projektas padeda man turiningiau praleisti laisvalaikį.

Kaip ir kodėl išsirinkai temą projektui?

Po ilgų svarstymų pasirinkau temą „Inžineriniai kūriniai“. Norėjosi projektui išsirinkti temą, kuri aktuali mano gyvenime, o kadangi mokausi Mechanikos fakultete, man dažnai tenka susidurti su įvairiais įrengimais ir jais domėtis. Be to, inžineriniai įrenginiai yra plati tema, paliekanti daug vietos vaizduotei.

Kaip išsirenki dienos nuotrauką? Ar turi kažkokius kriterijus?

Kartais ji būna iš anksto numatyta, o kartais tiesiog atsiranda spontaniškai. Pagrindinis nuotraukos pasirinkimo kriterijus yra noras išvengti nuotraukos pasikartojimo ir siekiams apimti kuo įvairesnius inžinerinius kūrinius.

Ar lengvai pavyksta fotografuoti kasdien?

Ne visada. Kartais būna, kad per dieną daug kur pabuvoji ir pavyksta daug nuotraukų padaryti, tada net sunku išsirinkti kurią nors vieną. Bet būna dienų, kai visą dieną prasėdi kambaryje ir nesugalvoji, ką naujo nufotografuoti. Tuomet būna sunku toje pačioje erdvėje atrasti vis naują objektą, atitinkantį pasirinktą temą.

Ar fotografuodamas 365 sužinojai kažką naujo apie save ar kitus?
Pamatai tiek save, tiek kitus „365“ dalyvius supančią aplinką, įpročius ir panašiai, tokiu būdu savotiškai išreiški save.

Su kokiu iššūkiu teko susidurti šio projekto metu?

Kaip nepamiršti padaryti nuotrauką. Nors „365“ fotografuoju jau daugiau nei 4 mėnesius, lyg ir turėjau išsiugdyti refleksą nepamiršti fiksuoti pasirinktą temą kasdien, bet kartais pamirštu tai daryti. Taip pat susiduriu su problema, fotografuodamas naktį telefonu, tada labai sunku gauti geros kokybės nuotrauką. Kartais pamatai labai gerų temą atitinkančių kadrų, tačiau po ranka neturi fotoaparato, o tamsiu paros metu fotografuoti telefonu nepavyksta.

Kaip aplinkiniai reaguoja į tavo projektą?

Kol nepaaiškinu projekto „ 365 “ esmės reagavo keistai. Vis klausinėjo, ką čia darai, ką paveiksluoji ir kodėl. Bet kai paaiškinau, pritarė, kad tai įdomi ir originali idėja.
Ką patartum tiems, kurie taip pat norėtų imtis panašaus projekto? Nuo ko jiems pradėti?
Paskatinčiau juos, o pradėti siūlyčiau originalios, sau įdomios idėjos.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.