Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Fotomo

Kimio Itozaki – išskirtinis fotografas, jam nė motais, kad fotoaparatas įamžina vaizdą tik dvimatėje plotmėje.  Jo kuriami trimačiai modeliai tarsi atgaivina įamžintą vaizdą.

Kaip sako pats fotomenininkas, pasirenkami įprastiniai gyvenimo vaizdai, pastatai, objektai. Laikantis šios filosofijos, per Fotomo norima išreikšti tikrąją estetinę kasdienybės vertę. Skamba taip pat įdomiai kaip  ir atrodo jo darbai.

Kad sukonstruoti trimatį  Fotomo vaizdą reikia norimą objektą fotografuoti iš įvairių pozicijų ir perspektyvų, vėliau apdoroti, atspausdinti ir suklijuoti.

Fotomo galima pasidaryti ir pačiam: arba siunčiatės brėžinius ir fotografijas iš čia arba patys fotografuojate, redaguojate ir klijuojate.

Daugiau info rasite čia.

Facebook komentarai:

1 comment to Fotomo

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.