Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Justinas apie projektą “365”

„365“ pristatome dar vieną, jau paskutinį, projekto dalyvį. Justinas kuria savo 2011-ųjų metų foto žemėlapį, susidedantį iš smulkmenų, atspindžių bei įkvėpimo akimirkų, ir džiaugiasi galėdamas jame išsaugoti malonius prisiminimus. Daugiau nuotraukų rasite čia.

Projektas 365 – kodėl tau tai įdomu?

Tai galimybė pamatyti savo mintis 365 dienose. Man įdomu, ką aš darysiu 150-ą ar 250-ą dieną, o kai šį projektą užbaigsiu, tai bus puikus mano metų žemėlapis, tai bus viskas, kas aplink mane.

Kaip ir kodėl išsirinkai temą projektui?

Galima sakyti, temos projektui nesirinkau. Kiekviena nuotrauka yra mano dienos atspindys, smulkmena ar trupinėlis visų tų akimirkų, kurios susidės į vientisą turinį:).

Kaip išsirenki dienos nuotrauką? Ar turi kažkokius kriterijus?

Atrenku geriausią nuotrauką iš padarytų tą dieną. Paprasčiausias kriterijus – nuotrauka, kuri man labiausiai patiko. Kitą dieną  tai, galbūt, būtų kita nuotrauka, bet tuo ji ir unikali: nuotrauka, atrinkta iš daugumos kitų.

Ar lengvai pavyksta fotografuoti kasdien?

Dažniausiai visada su savimi turiu fotoaparatą, net tada, kai einu į parduotuvę. Tie, kas fotografuoja, puikiai žino tą jausmą, kai matai tobulą kadrą, bet neturi su kuo fotografuoti, o mobilus telefonas neišgauna to, kas  norima perteikti, todėl tenka dažnai nešiotis veidrodinį fotoaparatą.  Todėl ir dienos kadrą paprastai nesunku padaryti:)

Ar fotografuodamas 365 sužinojai kažką naujo apie save ar kitus?

Apie save turbūt nelabai ką sužinojau, tačiau šis projektas geras tuo, kad po mėnesio ar dviejų peržiūri visų dienų kadrus ir prisimeni jų įvykius. Projektas „365“ padeda neišblėsti prisiminimams.

Kaip aplinkiniai reaguoja į tavo projektą?

Draugai, kurie jau žino apie šį mano projektą, visada paklausia, ar jau turiu dienos nuotrauką, kaip sekasi kasdien fotografuoti. Daugumai jų sunku suvokti, kaip galima kasdien padaryti vis kitą nuotrauką. Tačiau visi jie geranoriški, iš jų sulaukiu daug palaikymo projekto vystymui.

Ką patartum tiems, kurie taip pat norėtų imtis panašaus projekto? Nuo ko jiems pradėti?

Tai labai šaunus užsiėmimas. Pradėti turbūt reikėtų apgalvojant, ko nori iš šio projekto, o tada jau pasirinkti, ar fotografuosi juosta, ar mobiliu telefonu, ar veidrodiniu fotoaparatu, ar kita įranga. Kaip pradėti? Tiesiog imkit vieną dieną ir startuokit. Pirma, antra… dešimta… penkiasdešimta ir t.t. Dienos taip greit bėgs, kad net nesuvoksit,  kad fotografuojat jau kelis mėnesius:). Imkit ir pradėkit. Viską yra sunku pradėti, tačiau vėliau aplanko tikrai fainas jausmas:).

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.