Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Kviečiame dalyvauti aktyvių piliečių ugdymo projekte

Būti aktyviam piliečiui, įsitraukti į visuomenės gyvenimą, suvokiant savo teises ir pareigas – to moko tarptautiniai projektai „Jaunimas už demokratiją“ („Youth for Democracy”).

kakava veiklus jaunimas

Viešoji įstaiga „Kakava“ kviečia prisijungti prie vieno iš tokių projektų, kuris vyks Lietuvoje bei Latvijoje. Projekto tikslas  –  supažindinti jaunimą su demokratijos veikimo principais ir paskatinti juos aktyviau dalyvauti savo šalies gyvenime.

Jo metu daugiausia bus kalbama apie žmogaus teises (asmens ir nuomonės raiškos laisvė, pasirinkimo laisvė) bei jaunimo lyderystę (sprendimų priėmimas, aktyvus dalyvavimas politiniame ir socialiniame šalies gyvenime, balsavimo svarba).

Projekto metu vyks:

  1. Aktyvaus piliečio supratimą ir jaunimo vaidmenį šalies valdyme apimančios diskusijos mokyklose. Jose dalyvaus ne tik mokiniai ir projekto iniciatoriai, bet ir valdžios atstovai. Diskusijų metu bus kuriami vaizdo reportažai, kuriuos bus galima pasižiūrėti interneto svetainėse www.kakava.com ir www.tvweb-lv.eu (balandžio – gegužės mėn.).
  2. Pokalbiai su ES institucijų darbuotojais jaunimui aktualiomis demokratijos suvokimo temomis (balandžio – rugpjūčio mėn.).
  3. Dviejų dienų trukmės susitikimas Vilniuje su partneriais iš Latvijos. Jo metu vyks sprendimų priėmimo ES institucijose simuliacinis žaidimas, ekskursijos į Vilniaus senamiestį ir Trakus (birželio mėn.).
  4. Esė konkursas „Jaunimas už demokratiją“, kuriame galės dalyvauti visos Lietuvos moksleiviai (spalio mėn.).
  5. Trijų dienų kelionė į Rygą: projekto dalyviai dalinsis įspūdžiais ir pastebėjimais, aptars gautas pamokas ir rezultatus (lapkričio mėn.).

Šis projektas truks visus metus iki 2011 m.  sausio.  Jis finansuojamas „Europos Bendrijos“ programos „Veiklus jaunimas“ lėšomis. Projekto partneriai – dienos centras „Nendrė“,  žiniasklaidos bendrovė „NEXT media group“ ir klubas „Maja“.

Susidomėjusius šiuo projektu kviečiame prisijungti organizuojant renginius, siūlant temas diskusijoms, jas moderuojant ar filmuojant diskusijas ir pokalbius.

Kad ir ką pasirinktumėte, neabejojame, kad gerai praleisite laiką!

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.