Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Savaitės fotografas – David Burdeny

Tokią dieną, kai visi raumenys stingsta iš šalčio ir sulėtėja judesiai, galime sau leisti viską daryti iš lėto ir medituoti. Tam puikiai tinka David Burdeny. Fotografo nuotraukos kalba apie judesį ir ramybę, apie laiką ir amžinybę.

Kanadietis fotografas, būdamas dvylikos, pradėjo fotografuoti peizažus ir pats daryti nuotraukas. Vėliau, fotografavimo stilių įtakojo interjero dizaino ir architektūros studijos. Burdeny sąmoningai fotografuoja esant labai menkam apšvietimui ir naudoja ilgą, kelių minučių, išlaikymą. Jis ieško ribos, kuri skiria jūrą ir žemę, ir bando užfiksuoti tai, ko paprastai žmonės negali pastebėti: lėtai judančio dangaus, saulės, keliaujančios akmenų paviršiumi, ar jūros putos, besisukančios aplink tilto pastolius.

Daugiau apie fotografą http://www.davidburdeny.com/

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.