Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Savaitės fotografas – Fazal Sheikh

Fazal Sheikh  – fotografas iš Niujorko. Nuo pat universiteto baigimo, jis keliauja ir fiksuoja rytų Afrikos, Pakistano, Afganistano, Brazilijos, Kubos ir Indijos įvairių bendruomenių buitį ir būtį.

Jis renkasi tokias grupes žmonių, kurios yra tarsi atstumtos visuomenės  ir apie jas formuojama prasta nuomonė. Dažniausiai tai pabėgėliai, benamiai, našlės Indijoje, prostitučių vaikai. Paprastai tariant, tai žmonės susidūrę su sunkumais ir neišvengiamybe: dėl karo praradę namus, kenčiantys nuo skurdo, moterys, patyrusios smurtą ir prievartą.

Rinkdamasis portretą kaip raiškos formą, fotografas supažindina visuomenę su šiais žmonėmis, siekia, kad juos gerbtų kaip asmenybes, kovoja su abejingumu ir išankstiniu nusistatymu. Nors Fazal paliečia labai skaudžias ir jautrias temas, tačiau jam pavyksta nuotraukose palikti šviesą ir viltį.

Apmąstymams ir minčių sutirštinimui puikiai tiks John Lennon ir jo „Imagine“.

Daugiau apie fotografą http://www.fazalsheikh.org/

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.