Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Savaitės muzika – Ska-P

 

Ispaniška muzika dažniausiai asocijuojasi su klasikinėmis gitaromis ir romantiškais tekstais, arba įkyriomis pop dainomis, lydinčiomis klubuose ir prekybos centruose. Tačiau visus stereotipus griauna linksmieji anarchistai, ska atlikėjai iš Madrido „Ska-P“.


Ska. Šis muzikos stilius susiformavo maždaug 1950-aisiais metais Jamaikoje, kaip regio ir rokstedžio pirmtakas, o netrukus išplito ir Didžiojoje Britanijoje bei JAV. Ska skambesys labai savitas, susidedantis iš mento (Jamaikos liaudies muzikos stilius), džiazo ir ritmenbliuzo garsų.

Ska-P.  Grupė susikūrė 1994m. Madride. „Ska-P“ garsėja ne tik atsakingu požiūriu į atliekamos muzikos kokybę, bet ir anarchistinėmis pažiūromis, tad nerūpestingas rokerių įvaizdis neretai kontrastuoja su rimtais politiniais tekstais.

Praėjus vienuolikai aktyvios kūrybos metų muzikantai išsiskyrė, tačiau 2008-aisias į muzikos pasaulį grįžo su nauju albumu ir vis dar koncertuoja P. Amerikoje bei Europoje.

Jei paauglystėje nešiojai inkariukus, turėjai skiauterę ir mąstei apie pasaulio neteisybę, „Ska-P“ turėtų keliauti į must-hear sąrašą.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.