Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Tadas apie projektą “365”

Kaip žinote, šiuos metus pradėjome nuo projekto “365”.  Šeši KAKAVOS nariai dienas skaičiuoja kadrais: 365 dienos – 365 kadrai. Jau prabėgo trečdalis metų, todėl nusprendėme trumpai pristatyti “365” dalyvius ir pasidomėti, kaip jiems sekasi. Pradedame nuo Tado,  “365” temą paskyrusį minimalizmui. Čia rasite visas jo nuotraukas.

20110222204

Projektas 365 – kodėl tau tai įdomu?

Įdomu išbandyti save, ar pavyks nuotraukas daryti kiekvieną dieną. Jau dabar galiu pasakyti, kad tai yra sunku. Sunkiausia nepamiršti ir laiku padaryti nuotrauką. Įdomu išbandyti mobilografiją, nes visas nuotraukas darau telefonu.

Kaip ir kodėl išsirinkai temą projektui?

Temą išsirinkau sunkiai. Pačios pirmosios nuotraukos buvo be temos, tačiau vėliau sugalvojau fiksuoti apkarpytus vaizdus, minimalius, gal net abstrakcijas. Tiesiog abstrakcijos man visada buvo įdomu, nežinau kodėl. Gal dėl to, kad kiekvienas tokią nuotrauką gali interpretuoti savaip.

Kaip išsirenki dienos nuotrauką? Ar turi kažkokius kriterijus?

Kriterijus savaime parenka pati tema: minimalizmas, aplinkos apkarpymas. Dauguma atveju tai netikėtai pamatyti objektai. Tačiau pasitaiko, kad kadrą planuoju, ieškau geriausio kampo, įdomiausios perspektyvos.

20110305254

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar lengvai pavyksta fotografuoti kasdien?

Iš principo sunku nėra, sunkiausiai prisiminti, nes tikrai pasimiršta, kad reikia padaryti nuotrauką. Ko gero reikės pasidaryti priminimą 😉

Ar fotografuodamas “365” sužinojai kažką naujo apie save ar kitus?

Nelabai, nebent, ką Donatas valgo kiekvieną dieną 😉 iš tiesų pradedi suprasti, kad kiekvieną dieną tavo gyvenimo trajektorijos yra labai panašios, maršrutai gan panašūs, nes darbo metu nenutolsti nuo darbo vietos, tačiau jos keičiasi po darbo, ar laisvalaikiu.

Su kokiu iššūkiu teko susidurti šio projekto metu?

Kaip laiku padaryti nuotrauką, kol kas tai didžiausias iššūkis. Taip pat,kaip rasti tą geriausią kadrą. Tokiai tematikai atrodo, kad tampa svarbiau pats nuotraukos padarymo faktas, nei kas joje bus. Tai iš tiesų kiek liūdna, bet pradedi suprasti, koks yra sudėtingas gero kadro gimimo procesas. Iš tiesų geri kadrai gimsta lengviausiai. Tiesiog pamatai jį. Žinoma yra ir kitas kelias: paieškos, kurios ne visada baigiasi rezultatyviai.

20110314298

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip aplinkiniai reaguoja į tavo projektą?

Nelabai pastebiu kitų žmonių, kai fotografuoju. Nebent pats kartais save pagaunu, kad pagalvoju apie žmones matančius mane klūpant prie kokio nors objekto. Bet koks skirtumas, ką jie galvoja? Merginai nelabai patinka, kad šniukštinėju kiekvieną namų kampelį ir rodau visiems namų voratinklius 😉

Ką patartum tiems, kurie taip pat norėtų imtis panašaus projekto? Nuo ko jiems pradėti?

Palinkėčiau rasti įdomią temą ir fotografuoti tematiškai. Čia svarbiausia pastovumas. Kiekvieną dieną po nuotrauką, reikia tiek nedaug, bet kartu ir labai daug. Užsispyrimo ir kantrybės.

20110106217

Facebook komentarai:

1 comment to Tadas apie projektą “365”

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.