Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/semme/domains/kakava.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Vieta, kur laikinai apsistoja daiktai

Jei ne draugai ir jų pagalba, gyventi būtų nykiau. KAKAVA dėkoja už pagalbą, įgyvendinant projektą „Garsų fotografija“, dizaino galerijai „Daiktų viešbutis“, padėjusiai projekto dalyviams išsirinkti fotoaparatus. Kokie dar daiktai gyvena „Daiktų viešbutyje“ ir kuo jie ypatingi pasakoja „Daiktų viešbučio“ dizainerė  Aistė Nesterovaitė.

kakava_DV03

„Daiktų viešbutis“  –  tarsi vieta laikinam daiktų apsistojimui?

Taip ir yra. Daiktai čia apsistoja, o vėliau iškeliauja pas šeimininkus. Vyksta nuolatinė jų kaita, kaip tikrame viešbutyje. Čia apsistoję daiktai, kaip ir žmonės, – turi skirtingas istorijas, atvyksta iš skirtingų šalių, turi skirtingus charakterius bei paskirtis.

kakava_DV05

Kokie daiktai čia apsistoja?

„Daiktų viešbutyje“ apsistoja labai įvairūs daiktai. Galima išskirti kelias daiktų linijas – tai lietuviško dizaino daiktai, smagaus, šmaikštaus dizaino daiktai bei paprasti, funkcionalūs daiktai. „Daiktų viešbutis“ skatina lietuviškas dizaino atsiradimą, nes turime tikrai puikių kūrėjų. Šmaikštaus dizaino daiktai praskaidrina mūsų aplinką, o paprasti, ir tuo žavūs daiktai, kurie yra funkcionalūs, tampa puikiais pagalbininkais kasdienybėje.

Daiktai, daiktai, daug daiktų – kai kurie žmonės bėga nuo daiktų…

Tiesa, daiktų turime daug ir labai skirtingų, tačiau aplink mus gyvena labai skirtingi žmonės. Todėl padedame kiekvienam atrasti sau reikalingą daiktą. Mes vadovaujamės idėja, kad nereikia apsikrauti galybe daiktų, bet išsirinkti tuos, kurie išties reikalingi. Geriau mažiau, bet kokybiškiau.

kakava_DV04

Daiktai, kurie „Daiktų viešbutyje“ jus žavi labiausiai.

Savitai žavi kiekvienas. Vienas savo šmaikščia idėja, kitas  – forma ir funkcija. Pavyzdžiui, vokiečių kompanijos „Nils Holger Moormann“ stalas pavadinimu „Last minute“. Šis stalas genialus savo paprastumu ir idėja – jį galima sulankstyti vienu judesiu ir pasikabinti ant sienos. Jis gali ir tarnauti namuose, ir kartu keliauti į išvykas.

Kompanijos “Lomography”  fotoparatai visada kartu – idėja fotografuoti visur ir visada bei eksperimentuoti iš tiesų prigijo ir ja vadovaujantis įamžinta daug puikių gyvenimo akimirkų.

kakava_DV01

Jūsų atrasti daiktai įkvepia, o kas jus įkvepia įkvėpti kitus?

Aplinkinių reakcijos, įvertinimas, suvokimas, kad Lietuvoje dizaino naujovių pasigendama ir kažkam reikia pirmajam pramušti ledus:)

Kas teikia jums didžiausią malonumą šiame darbe?

Nuolatinė kaita ir galimybių įvairovė, kuri skatina tobulėjimą.

kakava_DV02

Kas svarbaus  vyks „Daiktų viešbutyje“ artimiausiu metu?

„Daiktų viešbutis“ pildysis naujais daiktais ir idėjomis, sukurtais „Daiktų viešbučio„ komandos. Neseniai pristatėme naują produktą „Krepšių šeima“, o šiuo metu dirbame su „Šalikų šeima“. Ruošiamės pristatyti šiuos produktus rugpjūčio mėnesį gyvenimo būdo parodoje „Tendence“ Vokietijoje.

Facebook komentarai:

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.